Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

 

 Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti"

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Posts : 571
Points : 2294
Reputation : 24
Join date : 2009-07-26
Location : na terenu

Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" Empty
PostSubject: Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti"   Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 4:29 pm

Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" 10236007124a756c1b72333552755186_bigFudbaler Partizana Goran Gavrančić izjavio je da ne razmišlja eventualnom prelasku u Hertu, već razmišlja isključivo o utakmici sa APOEL-om.

„Svi me pitaju za Hertu, ali imam menadžera koji se bavi tim poslom u koji, zaista, nisam upućen. U ovom trenutku, Herta nije u prvom planu“, rekao je Gavrančić. Trener ’crno-belih’ Slaviša Jokanović odlučio je da svi treninzi Partizana do utakmice budu zatvoreni. Kiprani u Beograd dolaze u ponedeljak i očekuje se da će na utakmici biti prisutno oko 1.500 navijača APOEL-a.

Gavrančić je rekao mu je u mislima samo revanš utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa APOEL-om.

„U prvom planu je utakmica protiv APOEL-a. Sve misli okrenute su ka sredi i želji da eliminacijom Kiprana napravimo još jedan korak ka eliti. Dok se to ne završi ne želim da razmišljam o drugim stvarima“, rekao je štoper Partizana.

Iskusni defanzivac veruje da ’crno-beli’ imaju snage da nadoknade zaostatak od dva gola iz prvog meča.

„Želim da se, kao i ostali igrači, maksimalno koncentrišem na duel sa Kipranima, kako bismo ispravili ono što smo zabrljali prošle srede. Verujem da imamo dobre šanse za tako nešto, bez obzira što ćemo startovati sa minusom od dva gola. To me trenutno okupira a ne priče o Herti u koje, ponavljam, nisam upućen“, rekao je Gavrančić.

Kiprani će u Beograd doputovati u ponedeljak i biće smešteni u hotelu „Holidej In“ i do susreta sa Partizanom odradiće minimalno dva treninga. Očekuje se da će sa Kipra doputovati i oko 1.500 navijača APOEL-a.

Trener ’crno-belih’ Slaviša Jokanović odlučio je da svi treninzi njegove ekipe do utakmice budu zatvorenog karaktera, tako da će kapije „Zemunela“ biti otvorene samo za igrače, trenere i rukovodioce šampiona Srbije.
partizan.rs
partizan.rs

U nedelju će Partizan odraditi dva treninga, dok će u ponedeljak i utorak fudbaleri ’crno-belih’ po jednom istrčavati na teren stadiona u Humskoj.

Partizan će u sredu biti pojačan za Adema Ljajića koji je u petak uveče doputovao iz Ukrajine gde je nastupao za reprezentaciju Srbije na Evropskom prvenstvu za omladince.

„Spreman sam za Partizan. Zadovoljstvo mi je što sam bio deo generacije koja je na Evropskom prvenstvu napravila sjajan rezultat, došli smo na korak do finala, uradili neverovatnu stvar, ali to je prošlost“, rekao je Ljajić.

Mladi vezni fudbaler ’crno-belih’ optimista je pred meč koji se igra u sredu od 20:45 na stadionu Partizana.

„Sada mi je Partizan važan. Nadam se da možemo da nadoknadimo dva gola minusa i izbacimo Kiprane. Šansa za prolaz i dalje postoji a uveren sam da ćemo je iskoristiti“, rekao je Ljajić.

Vezni fudbaler Partizana Nikola Vujović takođe veruje u prolaz svoje ekipe.

„Bolji smo od APOEL-a, niko ne može da me ubedi u suprotno. Iskoristili su nešto što im se u Beogradu neće i ne sme ukazati. Sad još bolje znamo sa kim imamo posla“, rekao je Vujović.
----------------------
b92.net
partizan.rs
sportski zurnal
sport
Back to top Go down
http://bcssaserbia.weebly.com
Vanja_Gerrard
Profesionalac
Profesionalac
Vanja_Gerrard


Posts : 765
Points : 6053
Reputation : 15
Join date : 2009-08-01
Age : 32
Location : Bačka Topola

Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" Empty
PostSubject: Re: Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti"   Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 10:23 pm

Quote :
Otišli Sikimić i Perić

Milovan Sikimić i Milan Perić juče su postigli dogovor sa rukovodstvom crno-belih i odlaze u inostrane klubove.

Sikimić je sporazumno raskinuo ugovor sa crno-belima i potpisao za francuski Strazbur, dok je Milan Perić otišao na jednogodišnjiu pozajmicu u slovenački klub Nafta iz Lendave, gde kao trener radi Nebojša Vučićević.

Obojici želimo puno zdravlja i sreće u novim klubovima!

Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" 562

Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti" 562_0
www.partizan.rs
Back to top Go down
 
Gavrančić: "Ne razmišljam o Herti"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FK Partizan sezona 2009-2010
» Sezona 09/10
» Reprezentacije Srbije na putu za Južnu Afriku
» Pantelić: "Slaviće me u Zagrebu"
» CAFFE - "Zlatna Kopačka"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Football Coaching Forum :: FK Partizan-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com