Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

 

 Tenis-Najnovije vesti

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Milan
Amater
Amater
Milan


Posts : 48
Points : 106
Reputation : 16
Join date : 2009-08-01

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 6:09 pm

Quote :
Na Otvorenom prvenstvu Japana
Jelena Janković u finalu
Autor: Blic online | Foto:AFP | 02.10.2009. - 08:03

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u finale Otvorenog prvenstva Japana, pošto je jutros u Tokiju savladala Kineskinju Na Li sa 6:4, 6:3, posle skoro dva sata igre.



"Počela sam da osećam bolove u ruci i loptice su mi nekako bile teške, tako da mi je bilo veoma teško", rekla je Jelena Janković posle meča.
"Pružen mi je medicinski tretman i dobila sam lekove. Trudila sam se najbolje što sam mogla, pokušavala da ne mislim o ruci. Sve u svemu, ovo je bio težak meč, ali sam uspela da iz njega izađem kao pobednica".
Sa ovom pobedom Jelena je povećala skor u igri protiv Na Li, sa tri pobede naspram četiri poraza.
"Ustvari sam je poslednji put pobedila u Parizu, a izgubila sam mnogo puta od nje ranije. Međutim, pobedila sam je u poslednja dva meča. Ona je odličan igrač i ponekad mislim da bi trebalo da je u top 10, ali je imala mnogo povreda", rekla je Janković.
"Ona udara loptu stvarno, stvarno dobro i bilo je jako teško da je pobedim danas, ali sam uspela".

Teniserka Srbije Jelena Janković sastaće se u finalu turnira u Tokiju sa Ruskinjom Marijom Šarapovom koja je danas pobedila Poljakinju Agnješku Radvansku sa 2:1 (6:3, 2:6, 6:4).
"Posle velikih problema koje sam imala ove godine vraćam se u vrhunsku formu i imam velike šanse da osvojim treću titulu ove godine", rekla je Janković.
Izvor: http://www.blic.rs/sport.php?id=113504 .
Back to top Go down
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 8:58 am

Novak pobedio Verdaska

Najbolji srpski teniser Novak Đoković je jutros u trećem kolu turnira u Pekingu pobedio Španca Fernanda Verdaska sa 2:1 (po setovima 6:3, 1:6, 6:1).
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Milan
Amater
Amater
Milan


Posts : 48
Points : 106
Reputation : 16
Join date : 2009-08-01

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 9:50 pm

Bice tesko protiv Soderlinga, ali se nadam da ce Nole pobediti Soderlinga i uci u finale. Ako udje u finale, vraca se na trecu poziciju na ATP listi. Mada, bilo bi lepo da Nole i osvoji turnir talasi .
Back to top Go down
deks007
Profesionalac
Profesionalac
deks007


Posts : 266
Points : 344
Reputation : 1
Join date : 2009-08-26
Age : 35
Location : Novi Sad

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:38 pm

Nole protiv Čilića u finalu Pekinga!

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Novak-v

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se jutros u finale turnira u Pekingu nakon što je savladao Šveđanina Robina Soderlinga sa 2:0 (6:3, 6:3). Za pobedu na turniru igraće sa Hrvatom Marinom Čilićem koji je lako savladao Rafu Nadala sa 6:1, 6:3. Do sada, Novak nije izgubio ni jedan meč protiv sve boljeg 19-godišnjeg Čilića.

U meču koji je trajao jedan sat i trideset minuta Đoković je odlično servirao i samo jednom je dao priliku Soderlingu da napravi brejk. Taj jedini brejk Šveđanin je napravio na startu drugog seta, poveo je zatim sa 2:0, ali usledila je serija srpskog tenisera od 6:1. Novak je švedskom teniseru uzeo četiri servis gema, od kojih tri u velikoj seriji za preokret u drugom setu. Pre ovog meča, Soderling nije izgubio nijedan servis gem na turniru u Pekingu.

Posle pobede u ovom meču, Đoković je osvojio 300 novih ATP poena, pošto prošle godine nije igrao u Pekingu, a ukoliko pobedi u finalu uknjižiće još 200 novih ATP poena, ukupno 500. Već plasmanom u finale, javljaju AFP i druge svetske agencije, Novak je vratio "stari svetski poredak" u muški tenis. Već od ponedeljka, 19. oktobra, Novak će ponovo biti 3. na ATP listi, iza Federera i Nadala, a ispred Škota Endija Mareja.

Plasmanom u finale, Novak je zaradio i 230.000 dolara, a nagrada za pobedu na ovom turniru vredna je pola miliona dolara.


www.blic.rs
Back to top Go down
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 4:55 pm

TO majstore svaka cast vraca se tamo gdje pripada!!!
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 5:18 pm

Finale Dejvis kupa u Barseloni
Tenis-Najnovije vesti - Page 2 18736079154ad097dca1168507665174_big
Finale Dejvis kupa između teniskih reprezentacija Španije i Češke odigraće se u Barseloni, saopštio je Teniski savez Španije.

Španski savez je takvu odluku doneo pošto je Medjunarodna teniska federacija (ITF) prethodno odbila da se finale igra na otvorenim terenima u Malagi, kao i na Tenerifama. Mečevi finala će se igrati, od 4. do 6. decembra, u hali San Đordi, kapaciteta 17.000 mesta, koja je izgrađena za potrebe Olimpijskih igara 1992. godine. Organizatori su takođe sopštili da će se finale igrati na šljaci.

'Crvena furija', koja brani titulu u Dejvis kupu, osvojila je svoju prvu 'salataru' upravo u hali San Đordi 2000. godine, kada je za reprezentaciju Španije nastupao i sadašnji selektor Albert Kosta.

Španci su od tada još dva puta trijumfovali u Dejvis kupu, a protiv Češke će pokušati da postanu prva selekcija posle Švedske (1998), kojoj je pošlo za rukom da odbrani trofej u ovom takmičenju.

Španci su u polufinalu, u Mursiji, savladali reprezentaciju Izraela i tako se plasirali u peto finale u poslednjih 10 godina. Očekuje se da u finalu za 'crvenu furiju' ponovo zaigra drugi teniser sveta Rafael Nadal, koji je polufinalni duel propustio zbog povrede.
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 9:26 am

Šangaj, 5. dan: svi Srbi na terenu

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 5324646174ad1c2de48d00558651394_big
U sredu je na rasporedu pet dan Mastersa u Šangaju, a na teren će izaći sva tri srpska predstavnika - Đoković, Troicki i Zimonjić.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković će igrati protiv Italijana Fabija Fonjinija na glavnom terenu poslednji meč dana, a isto će na terenu broj dva igrati Viktor Troicki protiv francuskog tenisera Žila Simona. Poslednji meč na trećem terenu igraće srpsko-kanadska dubla kombinacija Nenad Zomonjić/Daniel Nestor protiv francuskog dubla Žo-Vilfred Conga/Žilijen Beneto.

Đoković je u nedelju osvojio turnir u Pekingu, a u sredu počinje njegov put ka tituli u drugoj kineskoj metropoli Šangaju. Protivnik drugom nosiocu turnira je Fabio Fonjini koji je na ovogodišnjim turnirima dobio samo 16 mečeva u glavnom žrebu. Đoković i Fonjini se do sada ni jednom nisu sastajali. Srpski teniser stariji je samo dva dana od Italijana.

Viktor Troicki, 31. teniser sveta igraće u drugoj rundi protiv desetog igrača na planeti Žila Simona od kojeg je izgubio sva tri dosadašnja duela. Poslednji put Francuz je pobedio u finalu Bangkoka sa 7:5, 6:3.

Masters u Šangaju igra se za ukupni nagradni fond od pet miliona i 250 hiljada dolara. Šampion u singlu će pored 1000 ATP poena zaraditi 616,500 dolara, dok će pobednici u konkurenciji dublova inkasirati 252,250 dolara.
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 9:28 am

Šangaj: Davidenku ruski derbi

Tenis-Najnovije vesti - Page 2 18721277054ad4ef2a3657c444639151_big
U utorak je odigrano 13 mečeva prve i druge runde u pojedinačnoj konkurenciji Mastersa u Šangaju.

Najzanimljiviji duel prve runde odigrali su Čeh Tomaš Berdih (12) i Hrvat Marin Čilić (Cool koji je u nedelju igrao finale Pekinga i izgubio od Đokovića. Čehu je uspeo da eliminiše Hrvata sa 7:6, 3:6, 6:4. Dalje su prošli i Soderling, Monfils, Has, Melcer, Hjuit, Ljubičić, Almagro i Troicki. U mečevima druge runde Nikolaj davidenko je sa 6:4, 6:2, eliminisao Igora Kunjicina.

Plasman u treću rundu ostvarili su i Stanislas Vavrinka zahvaljujući povredi Andija Rodika koji je predao meč posle prednosti u prvom setu od 4:3.Fernando Gonzales je sa 6:3, 6:4 lako eliminisao Belučija, dok je Radek Štepanek pobedio Beka 7:5, 6:4.

U konkurenciji dublova Novl/Melcer su eliminisali domaće takmičare Gaoa i Jua sa 6:3, 6:3. Dlouhi i Pešner su eliminisali Berdiha i Kolšrajbera zbog povrede Nemca, a dalje su prošli i Pero/Polašek koji su sa 7_5. 6_2 dobili Blejka i Isnera. Francuska kombinacija Beneto/Conga pobedila je Ljodru i Štepaneka 7:5, 7:5 i izborila duel sa Nestorom i Zimonjićem, drugim dublom sveta.

Rezultati četvrtog dana:

Prvo kolo:
(9) Soderling – Hanesku 6:3, 6:4
(11) Monfils - Matje 6:2, 6:2
Berdih – (12) Čilić 7:6(Cool, 3:6, 6:4
(15) Has - Beker 7:6(5), 6:4
Melcer - Šardi 6:4, 6:4
Hjuit - Isner 6;2, 6:4
Ljubičić - Beneto 6:3, 3:6, 6:1
Almagro - Kolšrajber 6:7(2), 6:1. 7:6(6)
Troicki - Monako 6:1, 6:2

Drugo kolo:
Vavrinka - Rodik 3:4 predaja (levo koleno)
(6) Davidenko - Kunjicin 6:4, 6:2
(10) Gonzales - Beluči 6:3, 6:4
(13) Štepanek - Bek 7:5, 6:4

Dubl, prvo kolo:
Noul/Melcer - Gao/Ju 6:3, 6:3
Dlouhi/Pešner - Berdih/Kolšrajber (Kolšrajber – desno rame)
Pero/ Polašek – Blejk/Isner 7:5, 6:2
Beneto/Conga - Ljodra/Štepanek 7:5, 7:5
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Sponsored content





Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tenis-Najnovije vesti   Tenis-Najnovije vesti - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tenis-Najnovije vesti
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vesti o reprezentaciji Srbije

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Football Coaching Forum :: FudbalVesti :: Ostali sportovi-
Jump to:  
Create a forum on Forumotion | Sports and Hobbies | Collectives sports | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com