Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

 

 Krstajić spreman za revanš?

Go down 
AuthorMessage
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Posts : 571
Points : 2294
Reputation : 24
Join date : 2009-07-26
Location : na terenu

Krstajić spreman za revanš? Empty
PostSubject: Krstajić spreman za revanš?   Krstajić spreman za revanš? Icon_minitimeSun Aug 02, 2009 12:04 pm

Krstajić spreman za revanš? 7155725164a74a1121130f439184877_big
Srpski šampion Partizan u sredu igra revanš meč protiv kiparskog APOEL-a, a u tim bi mogao da se vrati iskusni štoper Mladen Krstajić.

Bivši igrač Šalkea i Verdera propustio je prvi meč 3. trunde kvalifikacija za LŠ zbog povrede, ali je u subotu počeo sa laganim treninzima. "Ne znam da li ću biti spreman za meč. Videćemo, važno je da me ništa ne boli", izjavio je Krstajić za 'Novosti'. Bivši reprezentativac smatra da on ipak nije neophodan u timu i da je poraz u Nikoziji pre svega posledica loše igre celog tima.

"Ne mislim da sam baš ja nedostajao u prvom meču, ima Partizan dovoljno kvalitetnih igrača da nadomeste svačiji izostanak. Podbacili smo u igri, sigurno možemo mnogo bolje, a posebno me boli što je APOEL postigao golove zbog naše dekoncentracije, a ne zato što nas je nadigrao".

Krstajić smatra da Partizan može do četvrte runde kvalifikacija, jer je pre svega kvalitet na strani 'crno-belih'.

"Na njihovoj strani je iskustvo, a na našoj mladost, žar, borbenost, fizička spremnost i - kvalitet! Moramo im od prvog minuta staviti do znanja da smo mi ta ekipa koja će proći u naredno kolo. Istina, moramo da imamo i dozu opreza, jer imaju dobre igrače, mirnoću u igri, mogu da nas ugroze iz nekih pozicija. U suštini, treba da pokažemo srce i karakter i u tom slučaju rezultat neće izostati", zaključio je Krstajić.

U tim se vratio i omladinski reprezentativac Adem Ljajić, koji je bio sa selekcijom na Evropskom prvenstvu u Ukrajini. Ipak, pošto mesec dana nije trenirao sa ekipom male su šanse da u sredu izađe na teren u Humskoj.
---------------
b92.net
Back to top Go down
http://bcssaserbia.weebly.com
 
Krstajić spreman za revanš?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dešavanja u FK Crvena Zvezda
» FK Partizan sezona 2009-2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Football Coaching Forum :: FK Partizan-
Jump to:  
Forumotion's free forums | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com