Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

 

 ORLIĆI ODRADILI PRVI TRENING

Go down 
AuthorMessage
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Posts : 571
Points : 2294
Reputation : 24
Join date : 2009-07-26
Location : na terenu

ORLIĆI ODRADILI PRVI TRENING Empty
PostSubject: ORLIĆI ODRADILI PRVI TRENING   ORLIĆI ODRADILI PRVI TRENING Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 12:43 am

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije okupila se u subotu, pred prvi nastup nove generacije u toj starosnoj kategoriji sa Izraelom.

Novi tim „Orlića“, sastavljen od igrača rođenih 1. januara 1988. i kasnije, igraće u utorak na novosadskom stadionu „Karađorđe“ sa Izraelom prijateljski meč, kojim počinje pripreme za kvalifikacioni cikllus za Evropsko prvenstvo 2011. Ekipa se tokom popodneva okupila u beogradskom hotelu M, a zatim prebacila u Novi Sad, gde je održala prvi trening.

„Jasno je da ovaj dan i prvi trening sa momcima bude u meni neki poseban osećaj“, rekao je pred prvi trening novi selektor Ratomir Dujković. „Posle toliko godina, pet nacionalnih timova koje sam vodio, konačno radim u zemlji gde sam rođen, kojoj pripadam. Rekao sam već da u ovij akciji nema mnogo vremena za neki ozbiljniji rad, taktičku pripremu, ali svakako očekujem da napravimo bar mali korak napred u stvaranju tim i atmosfere u reprezentaciji“. rekao je Ratomir Dujković za zvanični sajt FSS.

Na beogradsko okupljanje stigla su sedmorica igrača: golmani Živković i Danilović, tandem Crvene zvezde Vujadin Savić – Slavko Perović, Nemanja Tomić (Partizan), Miloš Živanović (Hajduk) i Jagoš Vuković (Rad), a u večernjim satima najavljen je dolazak kvarteta iz Partizana: Fejse, Brežančića, Stevanovića i Ljajića.

„Igrači iz inostranih klubova stizaće u etapama, poslednji će se timu priključiti Miloš Bosančić, s obzirom da češki Liberec utakmicu u šampionatu igra u nedelju u večernjim satima“, objasnio je Pavle Simić, sekretar stručnog štaba.

Posle prvog treninga i upoznavanja sa selektorom Vujadin Savić je za B92 izjavio da je zadovoljan atmosferom.

„Rano je govoriti, još nismo svi tu, ali zadovoljan sam prvim danom. Lepo je raditi sa Dujkovićem. Dobro smo radili na prvom treningu“, rekao je 19-godišnjak, koji je u četvrtak debitovao za Zvezdu.

Dušan Tadić je bio član i prethodne generacije "Orlića", koji su u Švedskoj ispali u prvoj fazi.

"Teško je proceniti na osnovu jednog treninga, koji smo odradili nekompletni. Mlada reprezentacija je dosta izmenjena u odnosu na sastav iz prošlog ciklusa. Verujem da ćemo se brzo uklopiti i odgovoriti na zahteve novog selektora Dujkovića", zaključio je Dušan Tadić.

Ulaznice za utakmicu na stadionu „Karađorđe" prodavaće se po ceni od 100 i 200 dinara.
------------
b92.net
Back to top Go down
http://bcssaserbia.weebly.com
 
ORLIĆI ODRADILI PRVI TRENING
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FK Partizan sezona 2009-2010

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Football Coaching Forum :: Fudbal :: Mlada Fudblaska Reprezentacija Srbije U-21-
Jump to:  
Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com