Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

 

 Bolt: Bio bih brži od Ronalda i s loptom u nogama

Go down 
AuthorMessage
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Bolt: Bio bih brži od Ronalda i s loptom u nogama Empty
PostSubject: Bolt: Bio bih brži od Ronalda i s loptom u nogama   Bolt: Bio bih brži od Ronalda i s loptom u nogama Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 11:15 am

Bolt: Bio bih brži od Ronalda i s loptom u nogama

Iako svjetski rekordi koje je postavio na nedavnom Svjetskom prvenstvu u Berlinu djeluju čudesno, Usain Bolt je uvjeren kako može biti još brži na 100 i 200 metara...

Jamajčanski atletičar je ovaj vikend bio gost nogometaša Real Madrida na otvaranju nove sezone španskog prvenstva, a tom je prigodom još jednom progovorio i o svojim fantastičnim dometima na stazi. Podsjetimo, Bolt je u Berlinu svjetske rekorde doveo do 9.58 sekundi na 100, odnosno 19.19 sekundi na 200 metara.

- Mislim da mogu i brže, ali prepustit ću to svome treneru. Uvijek analiziramo svaku utrku i nastojimo kroz sezonu proći bez težih ozljeda. Vidjet ćemo što nam je činiti za dalje i kako postići nove velike stvari u sportu - rekao je Bolt okupljenim novinarima.

Razgovor se potom preselio na nogometne teme, a najbrži čovjek svijeta je objasnio zašto je veliki navijač Manchester Uniteda.

- Manchester mi je najdraži klub jer je u njemu, kad sam počeo pratiti nogomet, bio moj omiljeni igrač Ruud van Nistelrooy. Zbog njega sada volim i Real.

Bolt je priznao da je imao tremu prije nego što je u subotu izašao pred 80.000 ljudi na Santiago Bernabeu uoči utakmice protiv Deportiva, a tijekom posjeta Madridu dobio je priliku upoznati i legendu “kraljevskog kluba” Alfreda di Stefana.

- Uživao sam u svemu, bilo je prekrasno - opisao je svoj boravak u Madridu Bolt, ponovivši kako je savjetima pomagao još jednom današnjem članu Reala, Portugalcu Cristianu Ronaldu.

- Obično, kad podiže brzinu, naginje tijelo prema naprijed. Ja sam mu savjetovao kako da što duze trči brzo.

A na pitanje, bi li trčao brže od Ronalda s loptom u nogama, Bolt je odgovorio:

- Definitivno. Mislim da me Ronaldo ne bi mogao pobijediti, ipak sam ja najbrži čovjek na svijetu.

Prije puta u London, Jamajčanin je u predgrađu Madrida pogledao i borbu bikova.



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
 
Bolt: Bio bih brži od Ronalda i s loptom u nogama
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Football Coaching Forum :: Fudbal :: Zanimljivosti-
Jump to:  
Make a forum | Sports and Hobbies | Collectives sports | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com