Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Welcome to FCF! Register today and become part of the best football forum..


Football Coaching Forum
Football Coaching Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Football Coaching Forum>FCF>Everything about football, training, coaching, nutrition...Now, everything in one place.. ENJOY!
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in
Dobrodošli na naš //FudbalTrening Forum\ ** Forum je namenjen svim ljubiteljima fudbala koji žele da budu uvek u toku sa najnovijim dešavanjima.Ovde možete naći sve što je potrebno jednom fudbaleru.Kako trenirati, ishrana, taktike i još mnogo toga.** Registruj se!! ** Zainteresovani za razmenu bannera mogu se javiti na naš e-mail: fudbaltrening@gmail.com **

 

 Sportski komentatori

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Vanja_Gerrard
Profesionalac
Profesionalac
Vanja_Gerrard


Posts : 765
Points : 6053
Reputation : 15
Join date : 2009-08-01
Age : 32
Location : Bačka Topola

Sportski komentatori Empty
PostSubject: Sportski komentatori   Sportski komentatori Icon_minitimeThu Sep 10, 2009 10:11 pm

Čudim se da nema tema o ovome.
Ah, prvo da priznam da je i moja želja bila da budem sportski komentator. Uvek kod druga kad igramo PES, ja komentarišem, i tako se uživim u meč. Very Happy A, inače drugovi kažu da sam dobar u tome.
No, nije tema o meni.

Po, meni, treba biti duhovit za komentatora. Pošto sam često slušao dosadne komentatore. A, ovi imaju takve provale, da se nekad smejem do suza. Very Happy

Omiljeni komentator mi je Božo Sušec sa HRT-a. Prvenstveno zbog svog glasa, a i zbog načina komentarisanja. Zatim Drago Ćosić sa HRT-a. Od naših, legendarni Milojko Pantić, i Aleksandar Stojanović.
U poslednje vreme, Marjan Mijajlović sa Sportkluba je veoma zanimljiv.

Evo par klipova, sa ludim komentatorima:























Back to top Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Posts : 571
Points : 2294
Reputation : 24
Join date : 2009-07-26
Location : na terenu

Sportski komentatori Empty
PostSubject: Re: Sportski komentatori   Sportski komentatori Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 12:12 am

mene ovaj Aca Stojanovic izludjeje!!! kad on prenosi utakmicu ja ugasim tn pustim muziku!!!
Back to top Go down
http://bcssaserbia.weebly.com
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Sportski komentatori Empty
PostSubject: Re: Sportski komentatori   Sportski komentatori Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 9:25 am

Nema ludjih komentatora nego u Bosni a joj zlo.
Prvi i najjaci je Sabahudin Topalbecirevic za kojeg vjerujem ste culi ali on vise ne prenosi jer ga boli grlo od silnog vikanja Very Happy
Drugi po redu je Sabahudin Sasa Vugdalic bivsi golman sa sad komentarise utakmice na OBN-u. Lik je budala.
Evo jedne njegove izjave koje se ja uvijek rado sjetim.
Kup Uefa je u pitanje prije 4 godine nzm koja je utakmica u pitanju. I sada je penal za jednu od ekipa. I komentator vice. Evo ga evo suta penal po sredini gola ide lopta i stativa Sad Sad Smile Smile Smile Smile


Ovo morate poslusati. Prva dva snimka je ovaj drugi komentator a treci je Baho tj prvi





Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Mihajlo_90
Profesionalac
Profesionalac
Mihajlo_90


Posts : 834
Points : 2115
Reputation : 39
Join date : 2009-08-07
Age : 34
Location : Banja Luka

Sportski komentatori Empty
PostSubject: Re: Sportski komentatori   Sportski komentatori Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 9:32 am

A evo nekoliko snimaka sa utakmice Belgija Bosna isto su prejaki
:disco: :disco:





Back to top Go down
http://caraudio-rs.info/
Sponsored content





Sportski komentatori Empty
PostSubject: Re: Sportski komentatori   Sportski komentatori Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sportski komentatori
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nezaboravni sportski momenti!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Football Coaching Forum :: Fudbal :: Zanimljivosti-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com